Movies
Ratings
659
Project Hail MaryRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
SuccessorRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 4.0
The DoorsRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
ShortcomingsRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
Officer Black BeltRated ★ 2.0