Titles you rated
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
CasablancaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 4.5
Cold WarRated ★ 5.0
Toni ErdmannRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
AnomalisaRated ★ 3.5