Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5