Titles you rated
SignsRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 4.0
Strangers on a TrainRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 2.5
Lost in TranslationRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
120 Beats Per MinuteRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Apt PupilRated ★ 4.0
Wonder WheelRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
An EducationRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 4.0