Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0