Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 1.0
Money GameRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 5.0