Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5