Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
DisclaimerRated ★ 2.5- 아이 엠 복서Rated ★ 2.5
- CasheroRated ★ 1.5
PluribusRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- Kakegurui ××Rated ★ 2.0
KakeguruiRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 1.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
TwelveRated ★ 0.5
Squad 38Rated ★ 3.0