Series
Ratings
91
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Spice Up Our LoveRated ★ 3.5
No Gain No LoveRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Dr. Stone RyuusuiRated ★ 3.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 4.5