Series
Ratings
158
The SinnerRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 1.5
Reply 1994Rated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 1.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 3.0
Generation KillRated ★ 3.5- The LeftoversRated ★ 3.5
The LeftoversRated ★ 3.5
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 5.0