Movies
Ratings
1522
SawRated ★ 3.0
Bad TripRated ★ 2.5
GummoRated ★ 3.0
Inland EmpireRated ★ 4.5
CopycatRated ★ 3.0
MagnoliaRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
TitaneRated ★ 2.5
Night FliersRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- Run to the WestRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
The KissRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Au Hasard BalthazarRated ★ 3.5
The Wicker ManRated ★ 3.5
UsRated ★ 2.5
GundaRated ★ 3.0