Movies
Ratings
1249
BargainRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Burn After ReadingRated ★ 3.5
Blame It on RioRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 4.5
I Am MotherRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Black BagRated ★ 3.5
Happy HourRated ★ 5.0
A ProphetRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Doubting ThomasRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 5.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5