Movies
Ratings
580
The ProfessorRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
ChampionRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
Steal My HeartRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5