Titles you rated
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
ParisRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
TrumboRated ★ 4.5
Microbe & GasolineRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 5.0
In the HouseRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Buffalo '66Rated ★ 5.0