Series
Ratings
604
Black PostmanRated ★ 1.0
My Home HeroRated ★ 4.0
Shady Job FamilyRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Locked Room MurdersRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Undead Murder FarceRated ★ 2.5- GEEKSRated ★ 2.5
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.0
A Suffocatingly Lonely DeathRated ★ 4.0
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 3.5
Buddy DaddiesRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0- AjinRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 3.0
The Naked DirectorRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0