Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.5