Movies
Ratings
51
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0