Series
Ratings
24
KarmaRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.0
The PackageRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0