Series
Ratings
223
While You Were SleepingRated ★ 2.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 2.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 2.5
Orange DaysRated ★ 3.5