Series
Ratings
155
You Are My GloryRated ★ 5.0
At EighteenRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 4.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0