Series
Ratings
27
Dear My FriendsRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Youn's Unexpected JourneyRated ★ 4.0- Amazing InteriorsRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Hymn of DeathRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.0