Series
Ratings
369
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0