Series
Ratings
154
Beef Season 1Rated ★ 1.5
The iDOLM@STER.KRRated ★ 0.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.0
Marco PoloRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 1.0
Anne with an ERated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0