Movies
Ratings
84
The DreamersRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Young & BeautifulRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 1.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
ActressesRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5