Movies
Ratings
768- 뽀로로 극장판 스위트캐슬 대모험Rated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0- Pororo Movie Underwater AdventureRated ★ 3.0
- 브레드이발소: 빵스타의 탄생Rated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
PAW Patrol: The Mighty MovieRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Super Wings: Maximum SpeedRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The Horse Thieves. Roads of TimeRated ★ 3.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 2.5