Series
Ratings
164
The Art of SarahRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Kurasumeitono Jyosi, Zenin SukidesitaRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Family by ChoiceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5