Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.0