Movies
Ratings
95
The TerminalRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
SawRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Mutt BoyRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
RayRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 5.0
GoemonRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0