Movies
Ratings
23
Just FriendsRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
What Happens in VegasRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.0
WantedRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0