Series
Ratings
92
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 1.5
Love Live! Nijigasaki High School Idol Club: Next SkyRated ★ 3.0
Love Live! Nijigasaki High School Idol Club Season 2Rated ★ 3.0
Love Live! Nijigasaki High School Idol ClubRated ★ 2.5
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 3.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 2.0
UmayonRated ★ 3.0
Umamusume: Pretty Derby Road to the TopRated ★ 2.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 2.5
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 4.5
The Dangers in My HeartRated ★ 2.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 2.5
Bloom Into YouRated ★ 3.5
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 3.0
Hana-KimiRated ★ 2.5
WITCH WATCHRated ★ 2.5
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5