Movies
Ratings
74
SiratRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 2.0
Drifting HomeRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
HuntRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 2.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5