Series
Ratings
99
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0