Movies
Ratings
208
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 0.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5- Love BaristaRated ★ 1.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Secret(working title)Rated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.0