Movies
Ratings
95
AladdinRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 4.5