Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Samurai GourmetRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0