Series
Ratings
166
Made In AbyssRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.5- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 2.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The Naked DirectorRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Cobra Kai Season 6Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
SuitsRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
VivantRated ★ 1.5- The FrogRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0