Series
Ratings
89
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure Steel Ball RunRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
Black Clover Season 1Rated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0