Movies
Ratings
80
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.0
Our TownRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0