Movies
Ratings
266
The WolverineRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0