Movies
Ratings
1898
Paris, TexasRated ★ 3.5- Oh, ValentineRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 4.5
RougeRated ★ 4.5
Sultana's DreamRated ★ 4.5- What is this for?Rated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Mad Dance OfficeRated ★ 4.0
SororityRated ★ 1.5
NimonaRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 4.0
Our CaveRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.0
SecretaryRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
BraveRated ★ 4.0
The FlyRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0- Recite With Your HandsRated ★ 3.0
- The Scattered Mind WomanRated ★ 3.0