Movies
Ratings
135
Three Colors: BlueRated ★ 5.0
A Short Film About LoveRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 4.5