Series
Ratings
46- Three FriendsRated ★ 5.0
ImpulseRated ★ 1.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0
Madö King GranzörtRated ★ 4.0- Armor Hunter MellowlinkRated ★ 3.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
- 2020년 우주의 원더키디Rated ★ 4.0
Darkwing DuckRated ★ 4.0
DuckTales Season 1Rated ★ 4.5
세계의 명화Rated ★ 5.0- Walking to HeavenRated ★ 4.5
- The Final MatchRated ★ 5.0
Justice PaoRated ★ 4.0