Series
Ratings
82
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The JournalistRated ★ 3.5
Resident Evil: Infinite DarknessRated ★ 2.0
Odd TaxiRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
EasyRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 2.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5- TrickRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 2.5- We're Millennials. Got a problem? SPRated ★ 3.0
- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 3.0
Dr. Coto's ClinicRated ★ 3.0