Series
Ratings
93
Battle of FatesRated ★ 2.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0- 코미디 리벤지Rated ★ 0.5
Comedy RoyaleRated ★ 1.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5