Series
Ratings
106
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 3.0
HouseRated ★ 2.5
HouseRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
HouseRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0