Series
Ratings
46
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Marriage ContractRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0