Movies
Ratings
717
Pretty CrazyRated ★ 1.5
Fashion KingRated ★ 1.0
Love FictionRated ★ 3.0
Land of HappinessRated ★ 1.5
Forbidden DreamRated ★ 1.5
HoppersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.0
Concrete MarketRated ★ 1.5
Caught StealingRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 1.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 1.0