Series
Ratings
112
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 0.5
Adventure TimeRated ★ 0.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0