Movies
Ratings
384
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
Paddington 2Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0