Series
Ratings
81- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Rilakkuma and KaoruRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Nothing But ThirtyRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0